P.S. Niektóre, rzeczy są już w starplazie lub w darmówkach.
poniedziałek, 10 stycznia 2011
Spoilery, spoilery i jeszcze raz spoilery!!!!!!!!!
Spoilery są niektóre bardzo fajne, ale nie będę wystawiać o nich opinii, ponieważ muszę się wsiąść za darmówki. Sory za wielkość dużo się nazbierało ich. ;P
Witajcie znowu!!!
Witajcie!!!!
Mam nadzieje że dobrze spędziliście święta, nowy rok i długi weekend. Teraz chce was przeprosić, bo na samym początku zostawiłam bloga i nie pisałam. A przyczyną jest to, że byłam bardzo zajęta przez święta i nowy rok. A po nowym roku razem ze szkołą nie miałam w ogóle odpoczynku. Mam nadzieje, że mi wybaczycie i zrozumiecie też, że będę czasem zajęta ponieważ mam egzamin w tym roku... No w końcu 6 klasa... A te raz muszę to szybko nadrobić co zaniedbałam na blogu. No to wszystko. Papatki ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)


